Půjčovna lodí
☎ 602 151 125
Kategorie: Aktuality

Vodácké závody Strakonice 4. - 6. 5. 2012

Vodácké závody Strakonice 4. - 6. 5. 2012Vodácké orientační Sranda zavody mezi přáteli. Strakonice 4 - 6. května 2012. Místo: Strakonice. Řeka: Otava.

Pojďte si s námi začátkem sezony "zablbnout" a zaraftovat do Strakonic. Akce přístupná úplně všem a účast na závodech nebo raftování dobrovolná. Vhodné i pro malé děti a dětské oddíly (každý si tu zkrátka najde to své).

Samotné závody probíhají v sobotu 5.5.2012, ale program je připraven na celý víkend - přijeďte, kdy chcete (vypadá to následovně): pátek: příjezd v odpoleních hodinách, radostné shledání a seznámení se s nováčky (posezení u ohně nebo v hospůdce). sobota - slavné SRANDA ZÁVODY - start cca 11,00 (závodí se podle zjednodušených pravidel OB v kombinaci voda+souš :-) v různých kategoriích - kluci, holky, muži, ženy, mix, rodiče s dětmi....) .

Dále probíhá MINIŠKOLA SPORTU - šipky, švihadlo, střelba, petanque, jízda na kánoi, volejbal, možná i horolezecká vložka... a pak také soutěže a turnaje ve všech těchto disciplínách.

večer vyhlášení vítězů a oslavy. neděle : Raftování - závisí na stavu vody, takže se uvidí, náhradní program v nejhorším bude!!!!

Nocleh v chatkách (nutno rezervovat u nás) nebo ve vlastních stanech. Sponzorské dary (ceny a blbinky hlavně pro děti třeba formou propagačních materiálů) a nápady na vylepšení akce vítány!!!


Veškeré další informace a přihlášky na tel. 602 15 11 25

print Formát pro tisk