Zdroj: https://www.odyseatour.cz/jednodenni-a-dvoudenni-vylety-vltava  •  Vydáno: 12.8.2015 15:26  •  Autor: Luboš Havlíček

Jednodenní a dvoudenní výlety Vltava

Jednodenní a dvoudenní výlety VltavaKdo by se chtěl zchladit při aktuálním počasí? :-) Máme pro Vás nabídku na příjemně strávený den u vody, kde je přece jenom trochu příjemněji nežli v rozpálených ulicích měst.

Vzhledem k množství dotazů na jedno a dvoudenní výlety, popíšeme zde možnosti vodáckého výletu z kempu Viking. Vodáci přijedou auty a zaparkují v kempu Viking www.kempviking.cz

Zde mají dvě možnosti:

1. Vyvezeme je autobusem nebo autem spolu s materiálem do Vyššího Brodu nebo do Rožmberka / Veverky / a oni odtud splouvají zpět do kempu Viking.

2. Druhá možnost je, že vyplují z kempu Viking a proplují skrz Český Krumlov a plavbu ukončí v kempu Krumlov / U Trojice/ nebo doplují podle sil až do Zlaté Koruny a odtud je odvezeme zpět do kempu Viking.

Tyto jednodenní a dvoudenní výlety lze za současného teplého počasí realizovat na lodích - kanoích, nafukovacích Pálavách a na 4 nebo 6 místných raftech Colorado. V každém případě nedoporučujeme překračovat maximální počet osob na plavidlech jinak budete pořád vystupovat z plavidel - protože uvíznete !!!

Vybavení na plavbu:

 - lodě / kanoe + pádla + plovací vesty + konev

 - raft + pádla + plovací vesty + konev + pumpa

 - nafukovací člun Pálava + pádla + plovací vesty + konev + pumpa.

Doprava lodí/raftů a osob našim 45 místným vodáckým autobusem s vlekem nebo 8+1 místnými transportéry s vlekem zpět na místo vyplutí nebo dle dohody. Vhodné i pro velké skupiny, firemní akce a pod. Možnost využít zázemí kempu Viking na Pískárně. Parkoviště pro Vaše auta, vyhlášená hospoda, ubytování v nových 4 lůžkových chatkách.