Půjčovna lodí
☎ 602 151 125
Kategorie: Aktuality

Odemykání Vltavy 14.4.2012

Odemykání Vltavy 14.4.20121. ročník oficiálního odemykání Vltavy 2012. Termín : sobota 14. dubna 2012 Místo: Český Krumlov - Zlatá Koruna Řeka: Vltava.

Loňský 0.ročník se velmi vydařil a proto Vás letos čeká v pořadí druhý, správně však 1. ročník oficiálního odemykání řeky Vltavy !!!!


Vyplujeme z Českého Krumlova (kempu U Trojice ř.km 280,6), kde proběhne v 10:00 klasické odemčení řeky a pak okolo 11:00 vyplujeme. Končíme v kempu ve Zlaté Koruně (ř.km 268,5) v odpoledních hodinách.


Naplánovaná trasa je dlouhá 12 km (cca 2-3 hod plavby). Akci zaštiťuje připravovaný vltavský webový portál iVltava.cz za podpory vodáckých půjčoven CK Cesta, Odysea, Pirát, Ka-servis a kempů ve Zlaté Koruně (Kemp u Kučerů a Kemp Koruna) a v Českém Krumlově (kemp U Trojice). DOPROVODNÝ PROGRAM A ORGANIZACE. Na startu během odemykání řeky bude hrát veselá hudba a budou zajištěny teplé nápoje, pivko a něco na zub.


Po cestě bude otevřeno občerstvení U Milana, kde bude možnost na ohni opéct si něco z vlastních zásob, koupit flákotu či klobásu a doplnit tekutiny!! Ve Zlaté Koruně pak bude otevřena restaurace a občerstvení v kempu (pravděpodobně se ku příležitosti odemčení Vltavy bude dělat i prasátko ;-)), v případě zájmu možno domluvit i večerní program.


Bezplatné parkování domluveno v obou kempech.


V případě potřeby bude zajištěna přeprava řidičů ze Zlaté Koruny (kde mohou nechat svá auta) do Českého Krumlova na start. UBYTOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮ. Ubytování si můžete domluvit v kempu ve Zlaté Koruně, a to jak ve vlastních stanech tak i v chatkách. DOPORUČENÍ. Volba plavidel je na Vás. Rodinám s dětmi a méně zkušeným doporučujeme vzhledem ke studené vodě rafty. Ostatním klasické kánoe. Provětrat můžete i kajaky.


S sebou teplé oblečení, svačinu, buřty na oheň a dobrou náladu!!!. Akce je pořádaná pro širokou veřejnost. Startovné se neplatí.
Možnost zapůjčení vybavení ZDARMA. Rezervace lodí a raftů je však NUTNÁ!!!
Objednávky lodí, raftů a další informace nejlépe telefonicky na tel : 602 15 11 25. Objednávky ubytování camp Zlatá Koruna Ing. Roman Kučera tel : 777 140 146

print Formát pro tisk