Půjčovna lodí
☎ 602 151 125

Půjčovna lodí, raftů: Vltava, Lužnice

Půčovna lodí Vyšší Brod

Vítáme Vás na stránkách  půjčovny lodí, kanoí a raftů na řece Vltavě. Kanoe a rafty půjčujeme převážně na Vltavu ve Vyšším Brodě, Rožmberku, U Vikinga (na Pískárně), Českém Krumlově a ve Zlaté Koruně. Zapůjčení lodí, raftů, kanoí, organizace školního vodáckého kurzu, výletu nebo firemní akce však není problém také na Lužnici.

Naše lodě a rafty

Půjčovna lodí a raftů Odyseatour, s ochotným personálem, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě. V současné době máme k dispozici 100 dvoumístných plastových lodí Vydra, 7 trojmístných plastových lodí Vydra, 60 šestimístných raftů Colorado, 20 čtyřmístných raftů Colorado a 30 dvoumístných nafukovacích lodí Pálava a Baraka. Dále, kromě vodáckých barelů (konví), nabízíme také lodní pytle několika velikostí. Pádla a plovací vesty všech velikostí jsou samozřejmostí.

Půjčovna lodí Vyšší Brod

Ačkoliv nemáme základnu s loděmi přímo ve Vyšším Brodě, není problém lodě do Vyššího Brodu dovézt na Vámi stanovený čas nebo po telefonické domluvě. Lodě Vám můžeme dodat ještě večer před vyplutím nebo přímo v den startu. Dopravu lodí do Vyššího Brodu účtujeme podle aktuálního ceníku dopravy, zpravidla však již při objednávce 2-3 plavidel na 2 dny vychází kalkulace příznivěji než u konkurenčních půjčoven lodí z Vyššího Brodu.

Aktivity v naší vodácké půjčovně lodí a raftů

V roce 2009 byla zřízena pobočka naší: Pujčovny lodí a raftů Vltava - Odyseatour v kempu u Vikinga - na Pískárně. Využijte možnosti půjčení lodí, kanoí a raftů přímo ve vodáckém kempu na Vltavě - kemp u Vikinga. Zde je možné příjemně se ubytovat. Možnost přenocování ve 65 ti nových 4 lůžkových chatkách. Nově vybudované velké parkoviště v areálu je Vám k dispozici. Našim vodáckým autobusem Viking pro 45 osob s vlekem na lodě a rafty nebo 20 místným autobusem s vlekem, popřípadě 9 místným autem, Vás vyvezeme na místo vyplutí a opět po doplutí Vás sveze zpět do kempu Na Pískárně - u Vikinga.

Půjčovna lodí Vltava - vodácký kurz

Vltava je celoročně bez problémů sjízdná v celém úseku Vyšší Brod - Rožmberk - Český Krumlov - Zlatá Koruna - Boršov a je naprosto vhodná pro začínající vodáky, stejně tak pro školní vodácké kurzy. Nabízíme Vám kompletní servis vodáckého kurzu na Vltavě se školeným instruktorem, zapůjčením materiálu, převozem bagáže atd. Vodácký výlet z Vyššího Brodu do Boršova lze naplánovat na 1 - 5 dní. Záleží na Vašich schopnostech, množství "zastávek" ve vodáckých kempech a na počasí.