Půjčovna lodí
☎ 602 151 125

Školní vodácký kurz na Vltavě pro rok 2023

Dvoudenní vodácký kurz Vltava

Třídenní vodácký kurz Vltava

Čtyřdenní vodácký kurz Vltava

Pětidenní vodácký kurz Vltava

Pořádáme vodácké kurzy a výlety na Vltavě které jsou určeny pro studenty - žáky základních škol pro studenty středních škol, učilišť nebo pro ucelené kolektivy, zájmové skupiny a organizace. Pojištění odpovědnosti je v ceně kurzu !! Pro provozování/organizování vodáckých kurzů máme správné živnostenské oprávnění a kvalifikaci. Více viz. dokumenty.

Vodácký kurz je možno zorganizovat jako putovní, nejčastější trasa Vyšší Brod - Boršov, nebo je možné spát na stálém místě v kempu u Vikinga/ Pískárna/ a odtud pořádat jednodenní vodácké výlety. K dispozici máme autobus Karosa s vlekem na lodě pro 45 osob a menší autobusy s vleky pro 20 vodáků.

Požadavky

  • Minimální počet platících osob: 12 osob
  • Pedagogický doprovod zdarma.

Termíny

Jednotlivé vodácké kurzy a výlety doporučujeme uskutečnit v měsících květen, červen a září.

Zajišťujeme

Materiál - kánoe Vydra - plastové - nerozbitné, raftové čluny Colorado - 6 a 4 místné  nafukovací lodě Pálava, pádla, plovací vesty s atestem bezpečnosti, konve PVC 50 litrů na náhradní oblečení. Dále zabezpečujeme zkušeného vodáckého instruktora s platnou licencí Vodácký instruktor, doprovodné vozidlo pro převoz bagáže (spacáky, stany a pod.) během vodáckého kurzu. Dopravu všeho do místa vyplutí - Vyšší Brod, Rožmberk, Pískárna, Český Krumlov, Zlatá Koruna a po ukončení odvoz zpět do našich skladů. Rezervaci míst v kempech kde budeme nocovat.

Po celou dobu kurzu je prováděn metodický výcvik vodáckých dovedností naším instruktorem. Velký důraz je kladen na bezpečnost všech účastníků (povinné plovací vesty na lodích při plavbě, zákaz pití alkoholických nápojů před a během plavby, vhodná obuv do lodí apod.) Organizované vodácké akce jsou koncipovány tak, aby vyhovovaly normám a předpisům MŠMT. V případě, že nepožadujete plný servis se zajištěním všech doprovodných služeb, lze si u nás veškerý sportovní materiál výhodně zapůjčit se zajištěním převozu na místo startu a zpět do loděnice. Možnost zajištění našeho akreditovaného vodáckého instruktora : 1 700.-Kč / den. (Akreditace viz. dokumenty.)

Spolupracujeme s vodáckým kempem  Viking. Nově nabízíme možnost ubytování a stravování v tomto kempu a denně Vás bude náš autobus vozit na jednodenní vyjížďky. Výhodou je, že nemusíte každý den stavět a bořit stany. Pokud bude pršet je možné vyrazit na výlet do Českého Krumlova na Lipno apod. V kempu u Vikinga jsou vybudovány nové WC a sprchy. Možnost ubytování v 65 nových čtyřlůžkových chatkách. Kvalitní a chutná strava je vyhlášená na celé Vltavě.


Dvoudenní vodácký kurz Vltava

Třídenní vodácký kurz Vltava

Čtyřdenní vodácký kurz Vltava

Pětidenní vodácký kurz Vltava